צור קשר כעת עו"ד דלית ויטון. נייד:
0524-617406

אודות משרד עו"ד ויטון

                                                              

11700877_895108597192820_6308250544526782726_n

אודות 

משרד בוטיק בניהולה של עורכת הדין דלית ויטון החברה בלשכת עורכי הדין בישראל , בוגרת תואר ראשון LLB בהצטיינות במשפטים בחטיבה למשפט מסחרי .
דלית ויטון  מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, ובנוסף לדלית  תואר ידע והכשרה מקצועית נוספת כאדריכלית הנדסאית  רשומה במדינת ישראל המומחית בתכנון ובניה במושבים.
המשרד בניהולה של עורכת הדין דלית ויטון מעניק יחס אישי וידע מקצועי עתיר ניסיון, הכולל שירותים משפטיים וליטיגציה ברמה הגבוהה ביותר. תחומי עיסוק המשרד-משפט מסחרי|מקרקעין|נחלות|חוזים|תכנון בניה|אגודות שיתופיות|עתירות מנהליות|בוררויות|הוצל"פ|בנקים ועוד.
עורכת הדין דלית ויטון    מתמחה בנדל"ן – תכנון ובניה אשר נובע ישירות מעצם היותה אדריכלית הנד' בנוסף למקצוע עריכת הדין  בידיה הכלים המתאימים הייחודיים לשלב בין מקרקעין, משפט, חוק ,תכנון ובניה.

תחומי  ההתמחות המשרד:

תכנון ובניה

*** משרדנו מתמחה בדיני התכנון והבנייה***

הליך קידום תב"ע –  כולל ליווי וייעוץ משפטי צמוד, הכולל שינויים משמעותיים בהליכי התכנון והרישוי ותיקון 101.  המשרד מלווה יזמים בהליכי קידום תכניות מתאר ותכניות מפורטות בכל הדרגות (תב"ע בסמכות מקומית, מחוזית או ארצית),החל משלב התכנון הראשוני ועד לאישורן על ידי מוסדות התכנון.  במסגרת הליווי, משרדנו מעניק ייעוץ משפטי שוטף לגורמים המקצועיים הקשורים לתכנית – אדריכלים, שמאים, יועצים וכו'. הליווי השוטף כולל גם פגישות עם הגורמים השונים במנהל ההנדסה ומוסדות התכנון והכנת חוות דעת ככל שנדרש. כולל ייצוג יזמי התכנית מול מוסדות התכנון, לרבות ייצוג בהתנגדויות שהוגשו לתכנית, ייצוג בעררים ובערכאות המשפטיות השונות.
הגשת התנגדויות -לתכניות ובייצוג יחידים, ועדי פעולה, ועדי שכונות, רשויות וגופים ציבוריים בהתנגדויות לתכניות בכל הדרגות.
ליווי בהליכים בפליליים במסגרת חוק התכנון והבניה –  הפרת דיני התכנון והבניה (כגון ייצוג ובקשות ביטול צווי הפסקה מנהליים ושיפוטיים, בניה ללא היתר בניה, בניה בסטייה מהיתר בניה, שימוש במקרקעין בניגוד לתכנית החלה במקום או בניגוד להיתר הבניה של המבנה) ודיני רישוי עסקים (ניהול עסק ללא רישיון או בסטיה ממנו) מהווה עבירה וחושפת את המפר לכתבי אישום .
משרדנו מעניק ייצוג הולם ייעוץ נכון בהליכים אלה, לנוכח מקצועיותה של דלית ויטון הן כעורכת דין והן כאדריכלית הנד'  אשר לה הידע הנרחב והמעמיק בתחום התכנון והבניה כמו גם בסדר הדין הפלילי.
משרדנו עוסק בייצוג בהליכים פליליים בתיקים מורכבים לפי חוק התכנון והבניה וחוק רישוי עסקים בפני בתי המשפט בערכאות השונות. הטיפול כולל ייצוג בהליכים של כתבי אישום, צווים מנהליים וצוויי הריסה.
במקביל לייצוג בהליכים הפליליים, משרדנו מעניק ליווי משפטי להליכים להכשרת בנייה או שימוש.

עריכת ייפוי כוח מתמשך

דלית ויטון מוסמכת מטעם משרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק.

מקרקעין ועסקאות נדל"ן

פרוייקטים נדל"ניים

משרדנו מעניק ליווי משפטי מקיף ומלא ליזמים המעוניינים ביזום והקמה של פרויקטים למגורים, לנדל"ן מניב ולמלונאות. זאת, החל משלב רכישת הקרקע (במסגרת עסקת מכר, עסקת קומבינציה, מכרזים וכיוצ"ב), דרך שלב היזום, התכנון והרישוי, בכל הקשור לקבלת מימון בנקאי ו/או חוץ בנקאי, בעריכת הסכמי קבלנים והסכמים עם נותני שירותים למיניהם, בהכנת כל המסמכים המשפטיים למימוש הזכויות ולמכירה/השכרה של השטחים/יחידות שיבנו במסגרת הפרויקט (לרבות הסכמי מכר, מפרטים, משא ומתן עם באי כוח מטעם הרוכשים/השוכרים וכיוצ"ב) ובטיפול בכל הקשור לדיווחים לממונה על חוק המכר ולרשויות המיסוי, ועד לרישום בתים משותפים והזכויות ביחידות ע"ש בעליהן.
מחלקת תכנון ובניה  במשרדנו מלוות את מתן השירותים המשפטיים בפרויקטים ומעניקות את השירותים הנדרשים. כך, נהנים לקוחותינו ממתן שירותי מקצועי ולא מתפשר לאורך כל הדרך

משפט פלילי – עבירות תכנון ובניה

טיפול בכל סוגי ההליכים הפליליים בענייני עבירות התכנון והבניה;  החל משלב החשדות והייעוץ בטרם תחילת החקירה , ייצוג בבית המשפט לרבות בתיק העיקרי והליכי הערעור.

התחדשות עירונית

פרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית כוללים שכבות משפטיות רבות כגון:  זכויות הדיירים בקרקע ולטיבן, התקשרות עם אותם בעלי דירות, היבטי התכנון והרישוי והיתכנות הוצאתו לפועל של הפרויקט מבחינות אלו, התנהלות מול משרדי הממשלה, היבטי המימון והמיסוי וכן היבטים נוספים הרלוונטים להוצאה לפועל של פרויקטים לבניה.
קידום פרויקטים של התחדשות עירונית מחייב ראיה רחבה ואינטגרטיבית של מכלול הנושאים והתהליכים השונים הקשורים במימוש תכניות בניה. למשרדנו הכרות רבת שנים עם תחום זה וניסיון רב בקידום הליכי התחדשות עירונית.
ליווי יזמים בהוצאתו לפועל של הפרויקט החל מהליווי המשפטי לעריכת הבדיקות הראשוניות, ההתקשרות עם בעלי הזכויות, ליווי משפטי בהתנהלות מול גורמי התכנון כולל בהכרזת מתחם כמתחם להתחדשות עירונית (במקרה של "פינוי בינוי"),ליווי משפטי בהיבטי התכנון והרישוי (אישור תכנית חדשה ברשויות התכנון, וד"לים הוצאת היתרי הבניה, עררים והתנגדויות) ליווי משפטי בבניית הפרויקט ורישום זכויות.
ליווי דיירים בהתקשרות עם יזמים.

רשויות מקומיות 

ייעוץ וייצוג במגוון נושאים הקשורים  בשלטון המקומי – ייעוץ משפטי לרשויות מקומיות ולגופים פרטיים במגוון רחב של נושאים הקשורים בשלטון המקומי, בעניין תכנון ובניה , הקצאת קרקע ציבורית, הסכמי פיתוח, הליכי הפקעת מקרקעין ופיצויים, עסקאות מקרקעין ברשויות מקומיות.
ייצוג רשויות מקומיות, ארגונים מקצועיים, קבלנים, חברות יזמיות ועוד בהליכים בפני כלל הערכאות המשפטיות

דיני עבודה

שירותי ייעוץ ותמיכה על בסיס קבוע בנושאים שונים הנוגעים ליחסי עבודה, דיני עבודה ויחסי עובד-מעביד .
ייעוץ באופן קבוע למעסיקים במקרים מורכבים בתחום דיני העבודה וייצוג בבתי דין לעבודה, בוררות, גישורים ובתי משפט נוספים.
בהתחשב בדינמיות הגדולה של חוקי עבודה, על לקוחות להישאר מעודכנים בכל התפתחות רלוונטית. כך, למשל, תחום הפנסיה הוא אחד הדינמיים והמאתגרים ביותר במשק הישראלי.

הוצאה לפועל

ייצוג חייבים וזוכים בהליכי ההוצאה לפועל.

בוררות

שירותי בוררות  לצדדים המבקשים לסיים את הסכסוך ביניהם בפשרה ובהסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט.
הליכי הגישור במרבית המקרים הם הדרך הטובה והנכונה ביותר עבור שני הצדדים, במסגרתם ניתנים לצדדים שליטה בתוצאת הסיום של ההליך, ניתנת לצדדים במה מלאה להביע את דעותיהם, רצונותיהם ובעיותיהם והפתרונות המושגים במהלך הליכי הגישור, חוסכים לצדדים התדיינויות ארוכות וכסף רב, שהם תוצאה של הליכים בבית המשפט.

מושבים ואגודות שיתופיות

נזיקין

פוליסת ביטוח  תאונות אישיות לתלמידים –  מופעלת במוסדות החינוך מכסה את התלמידים בכל שעות היממה, ולא רק במהלך שעות הלימודים, היא גם מאפשרת כיסוי בפעילויות מחוץ למוסד החינוכי, בכלל זה חוגים, טיולים עם המשפחה, משחקים עם חברים ועוד.
פוליסה זו מעניקה פיצוי במקרים של מוות או נכות צמיתה העולה על 5%, ומקרה של נכות זמנית וזאת החל מהיום השישי בו התלמיד הנפגע מרותק למיטתו, ובתנאי שמדובר בתקופה העולה על 21 יום רצופים לפחות.    תקופת הנכות הזמנית המקסימאלית המכוסה בפוליסת הביטוח הינה שלושה חודשים בחישוב מצטבר. לעניין זה, יש חשיבות גם לימי האשפוז של התלמיד, כך שעבור אותם ימים בהם ילדכם היה מאושפז ישנה תוספת לפיצוי עבור תקופת הנכות הזמנית.
בעניין זה הנך מוזמן להרחיב את הידע  בקריאת מאמר משפטי שנכתב על ידי עורכת הדין דלית ויטון בעניין פוליסת ביטוח תאונות אישיות דף אוהדים בפייסבוק

 

שינוי גודל גופנים
× וואטסאפ whatsupp